Jose Mourinho wierzy w Sebastiana Szymańskiego! Portugalczyk chce zatrzymać Polaka w klubie

Jose Mourinho widzi Sebastiana Szymańskiego w składzie Fenerbahce na kolejny sezon. Portugalski szkoleniowiec zadeklarował, iż chce pozostanie Polaka w tureckim klubie.
Sebastian Szymański ma za sobą udany pierwszy sezon w barwach Fenerbahce. Zespół Polaka zdobył wicemistrzostwo Turcji i w przyszłym sezonie zagra w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Sam Szymański był jedną z kluczowych postaci Fenerbahce. 25-latek rozegrał w minionym sezonie w sumie 55 meczów. Strzelił w nich 13 bramek i zanotował 19 asyst.

Po zakończeniu sezonu 2023/2024 ze stanowiskiem pierwszego trenera Fenerbahce pożegnał się İsmail Kartal. Następcą Turka został dobrze znany kibicom piłki nożnej Jose Mourinho. Portugalczyk podpisał umowę na dwa lata.
W ostatnich miesiącach dużo mówiło się o ewentualnym transferze Sebastiana Szymańskiego. Polak ma jednak ważny kontrakt z Fenerbahce aż do 2027 roku. Według portalu „meczyki.pl” Jose Mourinho bardzo ceni Polaka. Portugalczyk miał zakomunikować, iż koniecznie chce zatrzymać Szymańskiego w Fenerbahce. O zamiłowaniu Mourinho do Szymańskiego świadczy m.in. fakt, że Portugalczyk chciał sprowadzić Polaka do AS Romy, kiedy ten był jej trenerem.


źródło: Meczyki

Michał Budzich

Dodaj komentarz