John Obi Mikel o Edenie Hazardzie. „To najbardziej leniwy piłkarz, jakiego widziałem w życiu” [WIDEO]

 

John Obi Mikel w rozmowie z radiem „Dubai Eye” zabrał głos w sprawie Edena Hazarda. Nigeryjczyk zarzucił belgijskiemu pomocnikowi lenistwo na treningach.

Przepadł w Madrycie

Forma Edena Hazarda pozostawia wiele do życzenia. Belg od transferu z Chelsea do Realu Madryt zmaga się z licznymi kontuzjami, przez co nie może dojść do optymalnej dyspozycji. Wielu ekspertów nazywa Hazarda największym niewypałem transferowym w historii Królewskich.

Wpłynęła pierwsza oferta za Manchester United! Katarczycy zaproponowali wielką kwotę [CZYTAJ]

Piłkarz na samym początku pobytu w Madrycie dał o sobie poznać. Pomocnik wykazał się brakiem profesjonalnego podejścia do zawodu, przybywając do Realu z nadwagą. Głos w sprawie przygotowania fizycznego Belga zabrał jego były kolega z Chelsea, John Obi Mikel. Nigeryjczyk w rozmowie z „Dubai Eye” zdradził, że 32-latek był najbardziej leniwym piłkarzem, jakiego widział.

– To najbardziej leniwy piłkarz, jakiego widziałem w życiu. On nigdy nie trenował. To najgorsze. Potem jednak nadchodził weekend. Był produktywny na boisku i zostawał piłkarzem meczu. „Sami widzicie, chłopaki” – tak mówił. W noc przed meczem i po kolacji siedział przez 20 minut, pół godziny, jedząc pudding ryżowy – powiedział John Obi Mikel.

Źródło: Dubai Eye, Sport.pl