„Jeżeli ma jakiś problem, to zapraszam. Chętnie się z nim spotkam”. Wojna Chrapka z Marciniakiem trwa!

Michał Chrapek na pomeczowej konferencji prasowej nie przebierał w słowach i skomentował decyzje Szymona Marciniaka. 28-latek uważa, że sędzia mści się na nim za sytuację z przeszłości.

Podczas konferencji prasowej piłkarz Śląska odniósł się do sytuacji z wczorajszego meczu, w którym Śląsk uległ Jagiellonii 1:2. Natomiast nie wynik jest tym razem najważniejszy. Chrapek otrzymał 2 żółte kartki, za co wyleciał z boiska przed upływem regulaminowego czasu gry.

Kontrowersje wzbudził pierwszy kartonik przyznany pomocnikowi Śląska. Chrapek uważa, że w sytuacji z 79. minuty meczu był on zatrzymywany w nieprzepisowy sposób. Marciniak nie przerwał akcji, co rozgoryczyło 28-latka, który wyraził swoje niezadowolenie. Za swoją reakcję otrzymał żółtą kartkę.

Faul na mnie zostałby odgwizdany, gdyby trafiło na innego zawodnika. Oczywiście moje zachowanie nie było w porządku, ale czułem, że to było nie fair.

W taki sposób sytuację skomentował piłkarz Śląska, który uważa, że sędzia Marciniak mści się na nim za sytuację sprzed 3 lat. Wtedy do kontrowersji doszło w meczu z Cracovią.

3 lata minęły od sytuacji z meczu Śląska z Cracovią. Od tej pory za każdym razem, kiedy sędziuje nam ten pan, to coś się dzieje. Sędzia Marciniak miał wtedy VAR, ale z niego nie skorzystał. Jeśli ta sytuacja do dzisiaj go boli, a myślę, że boli, bo w wielu wywiadach to powtarza, to przyjdźmy, spotkajmy się, wytłumaczmy to i zapomnijmy. Nie chcę, żeby Śląsk Wrocław w przyszłych latach na tym cierpiał. Chętnie się z nim spotkam i przeproszę, że wtedy się tak zachowałem.