Jest decyzja ws. występu Roberta Lewandowskiego w El Clasico! Polak ma przyjąć zastrzyki przeciwbólowe

Hiszpańskie media donoszą, że Robert Lewandowski weźmie udział w nadchodzącym El Clasico. By uśmierzyć ból Polak ma zagrać na specjalnych zastrzykach.

W Barcelonie trwa walka z czasem. Kilku piłkarzy jest kontuzjowanych i ważą się ich losy w kontekście sobotniego El Clasico. Poza Robertem Lewandowskim walkę o powrót do zdrowia na sobotni mecz toczą Raphinha oraz Frenkie de Jong.

Dziś po raz pierwszy od momentu odniesienia kontuzji Robert Lewandowski pojawił się na treningu całego zespołu. Jak informuje Javi Miguel, Polak zagrał w „dziadka” z resztą zespołu. Resztę treningu odbył indywidualnie. Podobnie sztab zachował się w przypadku Frenkiego de Jonga. Bliżej powrotu do pełni sił jest natomiast Raphinha, który brał dziś nawet udział w gierce treningowej.

Dziennikarz Javi Miguel przekazał dzisiejszego popołudnia decyzję odnośnie występu Roberta Lewandowskiego w sobotnim El Clasico. Jak czytamy, Robert Lewandowski ma pojawić się w kadrze meczowej na pojedynek z Realem Madryt. Ostateczna decyzja ma zapaść jednak po jutrzejszym treningu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Polak zostanie powołany na mecz. Przed meczem Robert ma otrzymać odpowiednie zastrzyki przeciwbólowe.

Michał Budzich