Jarosław Niezgoda z kolejną bramką w MLS! Drużyna Polaka rozgromiła rywali [WIDEO]

Jarosław Niezgoda minionej nocy zdobył kolejną bramkę w MLS. Polak na boisko wszedł dopiero w 82. minucie spotkania, a mimo to zdołał pokonać bramkarza rywali.

Były piłkarz Legii Warszawa cały czas musi walczyć o bezpieczne miejsce w wyjściowej jedenastce Portland Timbers. 25-latek za ocean przeniósł się w styczniu tego roku. Minęło już ponad pół roku, a jego pozycja w klubie wciąż nie jest pewna. W nowych barwach rozegrał 13 spotkań, jednak większość z nich była po wejściu z ławki rezerwowych.

Wczoraj Polak otrzymał kolejną szansę, ponownie po wejściu z ławki rezerwowych. 8 minut na boisku pozwoliło napastnikowi Portland Timbers na zdobycie bramki, o którą w tym meczu wcale nie było tak ciężko. Drużyna Polaka rozgromiła rywali aż 6-1, a główny rywal Polaka o miejsce w składzie – Jeremy Ebobisse – również zdobył bramkę.