Jakiej pensji potrzeba Tomaszowi Hajto do szczęśliwego życia? Podał zawrotną kwotę

W rozmowie z Żurnalistą Tomasz Hajto wyjawił, ile pieniędzy miesięcznie potrzebuje, aby żyć „szczęśliwie”. Szczera wypowiedź byłego reprezentanta Polski zaskoczyła odbiorców, którzy szeroko komentują jego słowa. Kwota jest bowiem bardzo duża. 
Tomasz Hajto karierę piłkarską zakończył w 2010 roku. Od dłuższego czasu jest z kolei ekspertem w Polsacie. 50-latek postanowił nawet spróbować swoich sił w sportach walki. Wystąpił na pierwszej gali Clout MMA. W walce wieczoru zmierzył się ze Zbigniewem Bartmanem.
Ile potrzeba do szczęśliwego życia?

Za występ w organizacji freak-fightowej Hajto otrzymał zapewne intratne wynagrodzenie. Pensję otrzymuje również z występów w telewizji. Ile jednak potrzebuje miesięcznie do szczęśliwego życia? Odpowiedź może zaskoczyć.
– No mi się wydaję, że żeby żyć tak normalnie 40 [tysięcy – przyp. red.] trzeba mieć – stwierdził Hajto. Podana kwota wzbudziła mieszane reakcje. Internauci zdają się być jednak w większości mocno zaszokowani tym, co powiedział były reprezentant Polski. W mediach społecznościowych można znaleźć liczne dyskusje na ten temat.