Inter Mediolan i PSG wymienią się zawodnikami? Eriksenowi nie podoba się ten pomysł

Inter Mediolan i PSG planują ciekawą wymianę. Z drużyną Nerazzurrich pożegnać ma się Christian Eriksen, a zastąpi go Leandro Paredes.

W dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport pojawiła się ciekawa informacja. Według francuskiej prasy w najbliższym czasie może dojść do wymiany zawodników pomiędzy Interem a PSG. Mediolan ma opuścić Christian Eriksen, a Paryż Leandro Paredes. Obaj piłkarze od pewnego czasu znajdują się na liście życzeń drugiej z drużyn, więc wymiana byłaby dobrym rozwiązaniem dla obydwu klubów.

Christianowi Eriksenowi nie do końca podoba się takie rozwiązanie. Pomocnik w wywiadzie dla duńskiej telewizji nie krył swojego niezadowolenia.

To nie jest coś, o czym marzyłem. Bardzo dziwna sytuacja, kiedy fani chcą, bym grał więcej, ja też chcę, a trener ma inny pomysł. Gdy otworzy się zimowe okienko, zobaczymy, co się wydarzy – stwierdził Duńczyk

Inter Mediolan interesował się Leandro Paredesem, gdy ten grał jeszcze w Zenicie Sankt Petersburg. Argentyńczyk ostatecznie trafił do PSG, jednak, jak widać, nie na długo.

Niewiadomo jeszcze czy któraś z drużyn będzie musiała dopłacić jakiekolwiek pieniądze. Paredes kosztował PSG 40 milionów euro, a Eriksen przeszedł do PSG za 27 milionów euro, jednak przez rok nie rozegrał nawet 1000 minut w Serie A.

Kacper Polaczyk