Hoeness uderza w Zahaviego. To agent Lewandowskiego i Alaby

Legenda Bayernu Monachium i członek zarządu, Uli Hoeness twierdzi, że Pini Zahavi to chciwa pirania. Izraelczyk to agent Davida Alaby oraz Roberta Lewandowskiego.

 – David ma chciwą piranie w postaci agenta. Widać wyraźny wpływ Zahaviego na postawę Alaby. Tu chodzi tylko o pieniądze, przecież David gra w najlepszym klubie świata. Gdzie mógłby się przenieść? – mówi na łamach Sport1.de Uli Hoeness.

– Zahavi liczy na sutą prowizję, nawet ośmiocyfrową! Nie dziwię się, że Brazzo [Hasan Salihamidžić – dyr. sportowy] spanikował podczas rozmowy.

Złość Hoenessa na Zahaviego bierze się z braku porozumienia z Davidem Alabą w sprawie nowego kontraktu. Bayern Monachium oferuje zdecydowanie mniej niż oczekuje Austriak i jego agent. Jeszcze niedawno Olivier Kahn zapewniał, że wszystko idzie w dobrą stronę. Teraz jednak sprawa wygląda inaczej.

Według Kickera, piłkarz Bayernu chce zarabiać 25 milionów euro rocznie. Według Sport Bild, Bawarczycy oferują mu 11 + bonusy.

David Alaba w poprzednim sezonie w barwach mistrzów Niemiec wystąpił 42 razy. W tym czasie zanotował dwa trafienia oraz dwie asysty.