Gwiazda Legii blisko odejścia z klubu! Konkretne oferty na stole. Znane dwa kierunki transferu

Coraz więcej wskazuje na zimowy transfer Bartosza Slisza. Według portalu meczyki.pl w przypadku 24-latka pod uwagę brane są dwa kierunki. Nie brakuje ofert z topowych lig.
Slisz w bieżącym sezonie jest dla Legii wprost nieodzowny. Rozegrał już 31 meczów, a dzięki dobrej formie dostał powołanie do reprezentacji Polski od Michała Probierza. Zagrał w niej w trzech meczach o punkty – z Wyspami Owczymi, Mołdawią i Czechami.

Pora wyjechać?

24-latek rozgrywa już swój czwarty sezon w stolicy Polski. Do Legii trafił w połowie kampanii 2019/20 z Zagłębia Lubin za bagatela półtora miliona euro. Zbliża się jednak moment, kiedy Slisz musi podjąć decyzję o odejściu z Warszawy i wyjechaniu do zagranicznego klubu. Tym bardziej, że jego kontrakt wygasa pod koniec grudnia przyszłego roku. Zima może być więc ostatnią okazją do zarobienia na jego transferze.
Według portalu meczyki.pl zainteresowanych pomocnikiem nie brakuje. Oferty do Legii mają spływać z Włoch, Hiszpanii, Niemiec czy USA. Tomasz Włodarczyk twierdzi natomiast, że to właśnie te dwa ostatnie kierunki są najbardziej atrakcyjne dla samego zawodnika. Co więcej, na trybunach mieli się już pojawiać wysłannicy z konkretnych klubów.
Dziennikarz „Meczyków” poruszył również temat kwoty, jaką Legia może za Slisza zarobić. Mowa o blisko dwóch milionach euro.

– Ile może na tej transakcji zarobić Legia? W okolicach dwóch milionów euro – zważywszy na długość kontraktu piłkarza. Więcej w tym temacie powinno być wiadomo po dzisiejszym meczu z AZ Alkmaar. Awans lub jego brak zdefiniuje pozycję Legii na wiosnę – również potrzeby finansowe klubu – czytamy w tekście Włodarczyka.