Grosicki trafi do Legii Warszawa? Współpracownik jego agenta zjawił się przy Łazienkowskiej

Nadal nie wiadomo jak będzie wyglądać przyszłość Kamila Grosickiego. Trener West Bromwich Albion otwarcie powiedział, że Polak może sobie szukać nowego klubu. Według informacji Tomasza Włodarczyka, o skrzydłowego pytała… Legia Warszawa.

Spore zainteresowanie

Jeszcze niedawno łączono Grosickiego z francuskim Dijon. Okazało się jednak, że ten kierunek nie jest interesujący dla reprezentanta Polski. Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, Polak odrzucił również (kolejną już) ofertę od Nottingham Forest.

Na stole leży również oferta z Arabii Saudyjskiej. Grosickiemu zależy jednak na wyjeździe na EURO 2020. Z Ekstraklasy będzie mu zdecydowanie łatwiej wyjechać na ten turniej, niż z egzotycznej ligi. Jak donosi Włodarczyk, Anglicy są gotowi oddać skrzydłowego za darmo.

Czas na wzmocnienia

Przypomnijmy, że Legia w ostatnim momencie ogłosiła brak podpisania kontraktu z Marko Jankoviciem. Czarnogórzec nie zdał testów medycznych. Do ekipy z Łazienkowskiej nie zrobiono w bieżącym oknie jeszcze ani jednego transferu.

Szykuje się powrót?

Grosicki bronił barw Legii Warszawa w latach 2007-2009. Bardzo możliwy jest jego powrót do kraju. Po zdjęciu Jerzego Kopca można wnioskować, że powyższe informacje są sprawdzone. Współpracownik Piniego Zahaviego (agenta „Grosika”) pojawił się dzisiaj przy Łazienkowskiej.

Źródło: Meczyki.pl, Twitter