Grosicki opowiedział o celu Polaków na EURO. „Chcemy dać dużo emocji kibicom”

Kamil Grosicki udzielił wywiadu portalowi WP Sportowe Fakty. Skrzydłowy Pogoni Szczecin opowiedział o celu reprezentacji Polski na EURO 2024.

Jaki cel mają Polacy?

Reprezentacja Polski mimo niepowodzeń w eliminacjach awansowała na EURO 2024. Biało-Czerwoni okazali się lepsi od Estonii i Walii w marcowych barażach.

Ekipa prowadzona przez Michała Probierza trafiła na turnieju do bardzo trudnej grupy. Polacy zmierzą się z Holandią, Austrią i Francją. Piłkarz reprezentacji, Kamil Grosicki w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty opowiedział o celu kadry na tym turnieju.

– Myślę, że w Cardiff nasza drużyna narodziła się na nowo. Wewnątrz kadry zrobiła się świetna atmosfera. Na pewno idziemy w dobrym kierunku. Obecnie jesteśmy lepszym zespołem, niż pokazywaliśmy to przez cały poprzedni rok. Zjednoczyliśmy się – powiedział „Grosik”.

– Celem jest wyjście z grupy i tak do tego podchodzimy. Chcemy dać dużo emocji kibicom i dobrze zaprezentować się w turnieju – podsumował piłkarz Portowców.

Przed turniejem w Niemczech Biało-Czerwoni zagrają dwa mecze towarzyskie (z Ukrainą i Turcją). Pierwszy mecz Polaków na EURO zaplanowano na 16 czerwca.

Źródło: WP Sportowe Fakty

Dodaj komentarz