Griezmann odpowiedział na pytanie o wartość Messiego. „On jest legendą”

W niedzielę hiszpańska gazeta „El Mundo” ujawniła zarobki Leo Messiego. Tego samego dnia Blaugrana rozegrała mecz z Athletikiem Bilbao, który wygrała 2:1. Po ostatnim gwizdku sędziego Griezmann odpowiedział na pytanie dot. wartości swojego kompana z zespołu.

Szczegóły kontraktu Messiego

Wczorajsza okładka dziennika „El Mundo” została poświęcona Leo Messiemu, a dokładniej jego zarobkom. Informacja o zapisach z kontraktu Argentyńczyka szybko rozniosła się po świecie, co nie spodobało się samemu zainteresowanemu. Jak podawały media, 33-latek oraz jego prawnicy mają w planach pozwać osoby odpowiedzialne za ujawnianie powyższych informacji.

Wygrana z Athletikiem

Poranne plotki nie wpłynęły zbyt negatywnie na dyspozycję Messiego w wieczornym spotkaniu z Athletikiem Bilbao. Argentyńczyk zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego i poprowadził swój zespół do wygranej 2:1. Gola na wagę trzech punktów w 74. minucie zdobył Antoine Griezmann.

Griezmann o wartości Leo Messiego

Po meczu jeden z dziennikarzy zapytał francuskiego piłkarza o wartość Lionela Messiego. Wszystko oczywiście w nawiązaniu do porannych plotek nt. zarobków 33-latka.

– Co za pytanie! On jest legendą i mam nadzieję, że nadal będziemy odczuwać przyjemność ze wspólnej gry, a on pomoże nam wygrywać – powiedział po meczu Griezmann.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich