Graham Potter na wylocie z Chelsea. Podano nazwisko możliwego następcy Anglika

Tak szybko, jak Graham Potter przejął Chelsea, tak samo szybko może z niej wylecieć. Według Christiana Falka pojawił się nowy kandydat do zastąpienia Anglika. Tym samym jest to obecnie największy faworyt. 

„The Blues” nie radzą sobie z kryzysem. Chelsea zajmuje miejsce w środku tabeli i na razie nie zapowiada się, aby taki stan rzeczy uległ zmianie. Sytuacji nie poprawia także wydawanie setek milionów dolarów na wzmocnienia.

Zmiana trenera?

W związku z narastającymi problemami coraz głośniej mówi się o zwolnieniu Grahama Pottera. Działacze są niezadowoleni z pracy Anglika i nie widzą, aby był on w stanie poprawić sytuację. Jeśli Chelsea zajmie niesatysfakcjonujące miejsce na koniec sezonu, to latem dojdzie do zmiany trenera.

Według Christiana Falka „The Blues” mają już nawet potencjalnego kandydata. Niemiecki dziennikarz wskazał na Oliviera Glasnera. Austriak obecnie prowadzi Eintracht Frankfurt, z którym w zeszłym roku sięgnął po zwycięstwo w Lidze Europy. Co więcej, wysłannicy londyńczyków mieli już wtedy rozmawiać z 48-latekiem, ale nic z tego nie wyszło.