Gorzki upadek brazylijskiej ikony. Adriano nie wygląda dobrze [WIDEO]

Od momentu zakończenia przygody z piłką Adriano popadł w wiele problemów. Brazylijczykiem zawładnął nie tylko alkohol, ale i narkotyki.

Adriano nigdy nie był sportowcem idealnym. Już w czasie kariery często uczęszczał na imprezy, gdzie nie stroniono od alkoholu. Wraz z końcem kariery na dobre opuścił świat piłki. Na próżno go szukać w mediach jako ekspert, nie zobaczymy go również na ławce trenerskiej.

Obecnie, jeśli w mediach pojawia się nazwisko Brazylijczyka to tylko w kontekście kolejnych skandali. Imprezy, używki, kłótnie. To główne zajęcia byłego piłkarza m.in. Interu.

„Rozklejam się, gdy oglądam mecze i zdaję sobie sprawę, że kiedyś grałem na takim poziomie” – wyznał kiedyś Adriano. To może być też powód, dla którego Brazylijczyk wdepnął w bagno i na dobre w nim się „zadomowił”. Kilka lat temu wyznał, iż do picia alkoholu przyczyniła się śmierć jego ojca:

Śmierć mojego ojca pozostawiła mnie z wielką pustką, czułem się bardzo samotny. Czułem się szczęśliwy tylko wtedy, kiedy piłem. Wypiłem wszystko, co miałem: wino, whisky, wódkę, piwo.

Tym razem internet obiegło kolejne nagranie z jego udziałem. Na wideo widzimy jak Adriano kroczy po  ulicach Rio de Janeiro przy pomocy któregoś z kolegów. Nie idzie sam, bo nie dałby rady.

Adriano swoją karierę na dobre zakończył w 2016 roku, kiedy pożegnał się z amerykańskim Miami United. Kibicom futbolu najbardziej kojarzy się z czasów gry w Interze, z którym 4-krotnie zdobył mistrzostwo Włoch. W reprezentacji meczów zagrał 48 razy i zdobył 27 bramek.

Michał Budzich