Gorąco w Legii Warszawa. Doszło do spotkania trenera z dyrektorem sportowym

Po ostatniej porażce Legii Warszawa z Widzewem Łódź ponownie zgęstniała atmosfera wokół stołecznego klubu. Doszło do spotkania Kosty Runjaicia z Jackiem Zielińskim. Póki co Runjaić pozostaje na swoim stanowisku.
Bez wątpienia Legia Warszawa wpadła ostatnio w ogromny dołek formy. Zespół Kosty Runjaicia nie potrafił wygrać żadnego z czterech ostatnich meczów Ekstraklasy, a rywale Legii w tym czasie nie byli zbyt mocni (Puszcza, Korona, Pogoń, Widzew). Licząc mecze z Molde w LKE seria meczów Legii bez zwycięstwa wynosi już 6 spotkań.
Ostatnio fatalne wyniki Legii przełożyły się na jej pozycję w tabeli. Obecnie warszawski klub zajmuje dopiero 6. lokatę. Do lidera, Jagiellonii, Legia traci 7 punktów. Strata nie jest duża, wiec Legia wciąż ma szanse powalczyć co najmniej o miejsce na podium.
W niedzielę Legia doznała kolejnej porażki, tym razem z Widzewem (0:1). Porażka ta jeszcze bardziej pogorszyła atmosferę wokół klubu, która i tak nie była najlepsza. Jak donosi portal „Meczyki.pl”, po porażce z Widzewem doszło do spotkania „na szczycie” w Legii Warszawa. Kosta Runjaić spotkał się dziś z Jackiem Zielińskim. Dyrektor sportowy Legii miał zapewnić trenera, że ten zostaje na swoim stanowisku i ma kontynuować swoją pracę w Warszawie. Przypomnijmy, kontrakt Runjaicia jest ważny do czerwca 2026 roku.

źródło: meczyki.pl

Michał Budzich