Gęsta atmosfera w Lechu Poznań. Właściciel klubu oczekiwał wyjaśnień po ostatnim blamażu

W szeregach Lecha Poznań nastała niezwykle napięta atmosfera. Po ostatnim blamażu z Rakowem Częstochowa przeprowadzono szereg rozmów. Właściciel klubu oczekiwał od sztabu wyjaśnień.
W minioną niedzielę Raków Częstochowa podejmował na własnym stadionie Lecha Poznań. Spotkanie było niewątpliwym hitem 23. kolejki Ekstraklasy. Niestety, na hitowe starcie piłkarze Kolejorza nie dojechali z formą. Podopieczni Dawida Szwargi gładko poradzili sobie z rywalami, pokonując ich aż 4:0.
Lech Poznań został rozgromiony przez Raków Częstochowa. A przecież kilka dni wcześniej Kolejorz odpadł z Pucharu Polski. Nic więc dziwnego, że w Poznaniu atmosfera mocno zgęstniała.
We wtorek doszło do spotkania właściciela Lecha Poznań, Piotra Rutkowskiego, ze sztabem pierwszej drużyny, informuje Dawid Dobrasz z „Meczyków”. Rutkowski oczekiwał wyjaśnień odnośnie tego co się stało. Chciał także usłyszeć, jaki jest plan na najbliższe dni, by zażegnać kryzys.

Dawid Dobrasz informuje, że doszło także do spotkania wewnątrz drużyny przed wtorkowym treningiem. Piłkarze zamknęli się w szatni, by wspólnie przedyskutować ostatnie wydarzenia.
Za nami 23 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Do końca sezonu 2023/2024 pozostało 11 starć. Na ten moment Lech Poznań zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli z liczbą 40 punktów na koncie. Do lidera – Śląska Wrocław – zespół z Poznania traci 5 punktów.


źródło: meczyki.pl

Michał Budzich