Gareth Bale w ogniu krytyki. „On wygląda fatalnie. Lingard pokazał więcej od niego”

Gareth Bale nie jest takim piłkarzem, jakim był przed kilkoma laty. Walijczyk nie dostaje zbyt dużo szans na grę od Jose Mourinho, ale nie ma się co dziwić trenerowi „Kogutów”. Piłkarz po prostu stracił swój dawny blask. Sytuację Bale’a skomentował były właściciel Crystal Palace – Simon Jordan.

Bale zawodzi w Tottenhamie

Wydawało się, że wypożyczenie Bale’a z Realu do Tottenhamu wyjdzie na dobre dla każdej ze stron. Niestety, ale na transakcji nie skorzystał ani piłkarz, który nie dostaje zbyt wiele szans na grę, ani londyński klub. Walijczyk jest jedynie cieniem samego siebie sprzed kilku lat, kiedy był gwiazdą zarówno w Realu Madryt, jak i w Tottenhamie. W obecnym sezonie zagrał łącznie w 15 meczach, w których zdobył 4 bramki.

– Przez dwa lata słuchaliśmy o niesprawiedliwym traktowaniu Garetha w Madrycie, o tym, jak Zidane marginalizuje jego rolę. Wszyscy byli podekscytowani jego przejściem do Tottenhamu, ale on wygląda fatalnie. Jesse Lingard pokazał więcej od niego w debiucie w West Hamie. To skandaliczne – mówi Simon Jordan na łamach talksport.com.

Walijczyk powinien przenieść się do Chin?

Były właściciel Crystal Palace uważa, że ciężko będzie wyzyskać z Garetha jego dawne umiejętności. Brytyjczyk sugeruje, by oddać reprezentanta Walii do Chin, gdzie przecież sam chciał trafić.

– Jeśli jesteś jego klubem, to sprzedaj go do Chin, gdzie tak bardzo chciał się udać. Ludzie mówią, że trzeba dać mu czas, że może jego forma jest tymczasowa. Ale on zawodzi od kilku lat. Nie możesz go bronić, bo w pucharze zagrał dobrze z Wycombe z niższej ligi – komentuje Jordan.

źródło: meczyki.pl
talksport.com

Michał Budzich