„Fantastyczny” występ Milika! Pożegnały go gwizdy kibiców

Podczas piątkowego sparingu pomiędzy Napoli a Castel di Sangro Arkadiusz Milik zdobył dwie bramki. Mimo tego, gdy schodził z boiska, żegnały go gwizdy kibiców.

W piątek Napoli rozegrało 2 spotkania w ramach przygotowań do nowego sezonu. Klub z Neapolu wygrał z ASD L’Aquila 1927 11:0 i z Castel di Sangro 10:0. Oba spotkania trwały po 45 minut, a w drugim meczu na boisku pojawili się Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński.

Arkadiusz Milik podczas sparingu zdobył dwie bramki, ale mogło ich być o wiele więcej. Polski napastnik zmarnował pięć sytuacji, które powinien zamienić na gole. Do tego, gdy schodził z boiska, pożegnały go gwizdy Neapolitańskich kibiców. Fani Napoli mają za złe Milikowi jego niedoszły transfer do największego wroga – Juventusu.

Drogi Napoli i Milika w najbliższym czasie rozejdą się. Napastnik nie przedłużył kontraktu, a to lato jest jego ostatnim w klubie z Neapolu. Reprezentant Polski miał dołączyć do Juventusu, lecz Andrea Pirlo nie widzi go w koncepcji składu. Według włoskich mediów to kwestia kilku dni, zanim Milik zostanie nowym graczem AS Romy.

Kacper Polaczyk