Drenthe wraca do Hiszpanii i wspomina wyjście na miasto w Madrycie. „Nie wiedziałem, że trzeba płacić za usługi ładnych dziewczyn”

Roystona Drenthe można uznać za niespełniony talent. Jego trzyletnia przygoda z Realem Madryt nie przebiegła najlepiej. Wszystko za sprawą trybu życia jaki prowadził Holender. 33-latek dołączył do Racingu Murcia, który występuje na czwartym poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii.

Drenthe po fenomenalnym sezonie w Feyenoordzie w 2007 roku dołączył do ekipy Królewskich. W Madrycie najbardziej kumplował się z innym zmarnowanym talentem – Robinho. Brazylijczyk w przeszłości podobno zmienił swoją piwnicę w klub nocny. Nie trudno się domyślić, że obaj bardzo często tam przebywali.

W związku z powrotem na Półwysep Iberyjski, Drenthe udzielił wywiadu dziennikarzowi radia COPE. Holender opowiedział nieco o swoim życiu prywatnym i przytoczył anegdotę z jednego wyjścia na miasto.

Mam siedmioro dzieci z czterema różnymi kobietami, ale aktualnie jestem singlem – przyznał bez ceregieli 33-latek.

W Madrycie jest dużo pokus, a ty jesteś młodym piłkarzem Realu. Poszedłem z kolegą do kasyna i podeszły dwie bardzo ładne dziewczyny. Poszliśmy w czwórkę do hotelu i świetnie spędziliśmy czas. Potem zażądały 2 tysiące euro. Nie wiedziałem, że trzeba płacić – dodał.

Drenthe w przeszłości występował w takich klubach jak Everton czy Reading. Jeszcze niedawno łączono go z LZS-em Victoria Cisek, jednak doniesienia okazały się plotką. Według piłkarza i jego agenta w ogóle nie było tematu o grze dla ekipy z polskiej okręgówki.