Debiutant w kadrze na EURO? Michał Probierz obserwował 17-letniego obrońcę

Michał Probierz pojawił się ostatnio na meczu Górnika Zabrze. Selekcjoner reprezentacji Polski obserwował z trybun utalentowanego obrońcę Górnika.

Marcowe baraże zakończyły się dla reprezentacji Polski sukcesem – wywalczyliśmy awans na Mistrzostwa Europy 2024. Kolejne zgrupowanie polskiej drużyny narodowej odbędzie się dopiero w czerwcu. Podczas niego Polacy rozegrają 2 mecze towarzyskie, a następnie wyjadą do Niemiec na turniej, w którym udział wezmą 24 najlepsze drużyny z Europy.
Nadchodzi EURO

Po marcowym zgrupowaniu mniej więcej wykrystalizował się skład reprezentacji Polski na EURO 2024. Można być także pewnym większości zawodników, która znajdzie się w kadrze na ten turniej. Mimo to nie można wykluczyć kilku niespodzianek. A taką z pewnością byłoby powołanie piłkarza, którego ostatnio obserwował Michał Probierz.

17-latek na oku Probierza

W ostatnim czasie Michał Probierz pojawił się na meczu Górnika Zabrze. Jak informuje portal „WP Sportowe Fakty”, selekcjoner pojawił się w konkretnym celu. Z poziomu trybun miał on obserwować Dominika Szalę. 17-latek ma być wysoko w hierarchii młodych piłkarzy u Michała Probierza. – Powołanie młodego zawodnika może nastąpić szybciej niż się wielu wydaje – czytamy.
Kim jest Dominik Szala?

Dominika Szala jest wychowankiem Legii Warszawa. Do Górnika Zabrze przeniósł się w 2022 roku. Obecnie ma 17 lat. W Ekstraklasie zadebiutował jesienią ubiegłego roku. W tym sezonie uzbierał 9 meczów w pierwszej drużynie Górnika. Najczęściej grywa na pozycji prawego lub środkowego obrońcy.


źródło: wp sportowe fakty

Michał Budzich

Dodaj komentarz