Już niedługo dojdzie do zmiany trenera w Legii!? „Trwają zaawansowane negocjacje”

Jeśli potwierdzą się doniesienia znanego użytkownika „Janekx89”, to w najbliższym czasie może dojść do zmiany na ławce trenerskiej w Legii. Czyżby miarka się przebrała?

Początek sezonu w wykonaniu warszawskiej Legii z pewnością nie jest taki, jaki być powinien. Podczas wakacyjnej przerwy dokonano świetnych wzmocnień w niemal każdej formacji na boisku. Oczekiwania były wielkie, a Legia, zamiast walczyć o awans do Ligi Mistrzów, to walczy jedynie o Ligę Europy. Na domiar złego na krajowym podwórku wcale nie jest lepiej.

Po wczorajszej porażce przeciwko Górnikowi Zabrze w internecie zaczęto dyskutować o zmianie szkoleniowca w stołecznej ekipie. Dziś oliwy do ognia dolał Janekx89, który przekazał, że trwają zaawansowane rozmowy z potencjalnym kandydatem na stanowisko trenera.

Mowa o Czesławie Michniewiczu, czyli aktualnym selekcjonerem reprezentacji U-21. Gra młodzieżowej reprezentacji Polski pod okiem „Polskiego Mourinho” wygląda naprawdę dobrze, a wyniki są jeszcze lepsze. Po ostatnich meczach reprezentacji o Michniewiczu zaczęto rozmawiać w kontekście seniorskiej reprezentacji Polski. Czyżby 50-latek przerwał pracę z kadrą w trakcie eliminacji do Euro na rzecz pracy w Legii?

Czesław Michniewicz w przeszłości był trenerem aż dziewięciu polskich klubów. W tej roli pracował w takich klubach jak Lech Poznań, Pogoń Szczecin, czy Zagłębie Lubin. I to właśnie w ekipie Miedziowych radził sobie najlepiej, gdzie jego zespół mógł się poszczycić średnią punktów na mecz wynoszącą 1.91.

Michał Budzich