Cristiano Ronaldo wpadł w szał! Ujawniono materiały z szatni Juventusu [WIDEO]

W sieci pojawił się nowy serial z serii „All or Nothing”, którym tym razem został poświęcony Juventusowi Turyn. W produkcji zawarto nagrania z szatni Starej Damy. Po jednej z porażek w Champions League kamery zarejestrowały szał, w jaki wpadł Cristiano Ronaldo.

„All or Nothing” jest serialem dokumentalnym, którego każdy sezon jest poświęcony innej drużynie ze świata sportu. Za emitowanie programu odpowiada platforma Amazon Prime Video, a za jego produkcję Amazon Studios. Jeśli chodzi o piłkę nożną, to poprzednie sezonu tego serialu były poświęcone Manchesterowi City, Tottenhamowi oraz Bayernowi. Najnowszy sezon opowiada o losach Juventusu i miał on premierę 25 listopada.

All or Nothing: Juventus

Serial opowiada o losach Juventusu w sezonie 2020/2021. W programie nie mógł zostać pominięty wątek Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że w zeszłej kampanii Stara Dama odpadła z najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie już na etapie 1/8 finału. Lepsze od Ronaldo i spółki okazało się wówczas FC Porto, co uchodziło wówczas za dużą niespodziankę.

Mecz z FC Porto

W programie pokazano materiały z szatni Juventusu w trakcie przerwy rewanżowego starcia z FC Porto. Na nagraniach widać kłótnię pomiędzy Cristiano Ronaldo oraz Juanem Cuadrado. Portugalczyk był wściekły z powodu dyspozycji swojego zespołu.

Cristiano Ronaldo: Musimy ciężej pracować. Co do chole*y! Nic nie graliśmy! Nic!

Juan Cuadrado: Nie martw się.

CR: Gramy jak gó**o, jak zawsze.

JC: Spokojnie. Musisz być przykładem dla wszystkich. Musimy zachować spokój.

CR: Musimy powiedzieć sobie prawdę, graliśmy gó**o. To jest mecz Ligi Mistrzów, musimy mieć osobowość.

Złość Ronaldo

Po zakończeniu spotkania z FC Porto i odpadnięciu z Ligi Mistrzów Cristiano Ronaldo nie ukrywał swojego rozżalenia. Widać to na poniższym fragmencie.

Michał Budzich