Cóż za forma! „Polski Messi” pochwalił się swoją sylwetką na instagramie! [ZDJĘCIA]

„Polski Messi” nie przestaje nas zaskakiwać! Kilka dni temu informowaliśmy o jego przemianie i chęci dołączenia do nowego klubu. Wczoraj pochwalił się on swoją sylwetką na instagramie!

W ostatnich kilku miesiącach Marek Buzanowski schudł aż… 38 kg! Ponadto obwód jego pasa zmniejszył się o 45 cm. Jak widać, bohater żonglerki papierem toaletowym wykorzystuje swoją popularność w przemyślany sposób. Promowanie zdrowego stylu życia to jest to, co należy chwalić.

Ostatnio pochwalił się on również swoją dietą i tym, co je. – „Dostaję mnóstwo zapytań, co głównie jem… Na obiad codziennie prawie to samo z małymi konfiguracjami. Dziś np. mieszanina smaków: kalafior, warzywa meksykańskie, 300g indyka, szczypiorek, pomidory i ogórki kiszone i duuużo curry. Pyszne”

Przejście na dietę i zrzucenie kilkudziesięciu kilogramów wagi z pewnością wpływa na poprawę jego umiejętności piłkarskich. W ostatnim czasie zagrał w meczu kontrolnym w nowym klubie. 2 bramki w pierwszym meczu po kilkuletniej przerwie z pewnością napawają optymizmem!

Michał Budzich