Co za reakcja! Ochroniarz Messiego błyskawicznie wparował na murawę [WIDEO]

Ochroniarz Leo Messiego nie odstępuje Argentyńczyka nawet na krok! W ostatnim meczu Interu Miami natychmiast wparował na murawę, zanim akcję przerwał sędzia.

Minionej nocy swoje starcie rozgrywał Inter Miami. Rywalem zespołu Davida Beckhama był Sporting Kansas City. Zwycięsko z tego starcia wyszedł Inter Miami, który odniósł zwycięstwo wynikiem 3:2.

W trakcie meczu gra musiała zostać przerwana. Powodem był nieproszony gość na murawie, który natychmiast pobiegł w kierunku Leo Messiego. Sytuacja miała miejsce w doliczonym czasie gry.

Podczas każdego meczu Leo Mesiemu towarzyszy jego prywatny ochroniarz. Nie inaczej było i tym razem. Kiedy na boisko wbiegł kibic, ochroniarz argentyńskiego piłkarza natychmiast wparował na murawę. Nie czekał nawet na gwizdek arbitra.