Co EA Sports sądzi o formie Polaków? Lista najlepiej ocenionych kart w FIFIE

Jesień jest już tuż za rogiem, a wraz z nią kolejna edycja FIFY. Nie zabraknie w niej również Polaków. Jak co roku w internecie odbywa się kłótnia o statystyki piłkarzy, które według niektórych są błędnie dobrane. A Wy co sądzicie o overallach Polaków?

9. Rafał Gikiewicz

Rafał odszedł z Unionu Berlin, któremu udało się utrzymać w Bundeslidze i przeniósł się do Augsburga. Jego overall podskoczył o 2 oczka i wynosi teraz 77 punktów. Gikiewicz zajmuje 922 miejsce w klasyfikacji najlepszych kart. Miejmy nadzieję, że Polak, mimo 33 lat na karku, będzie dalej się rozwijać, a wraz z nim jego overall.

8. Krzysztof Piątek

Polski napastnik zaliczył mały spadek po kiepskim sezonie w Bundeslidze, gdzie przez 16 spotkań zdobył tylko 4 gole. Jego overall spadł o 2 punkty i wynosi teraz 78. Miejmy nadzieję, że Piątkowi uda się zmienić klub, gdzie przypomni sobie, jak się strzela bramki.

7. Piotr Zieliński

Kolejny spadek overalla, tym razem o jedno oczko. Miejmy nadzieję, że w sezonie 2020/2021 Zielińskiemu w końcu coś przeskoczy w głowie i znowu będziemy mogli oglądać go w FIFIE w oceną 80, jak i wyższą.

Kacper Polaczyk
Pages ( 1 of 3 ): 1 23Następne »