Co dalej z Josue? „Żeby zostać w jednym miejscu, musisz czuć szacunek od wszystkich ludzi”

Po wczorajszym meczu z Górnikiem Zabrze wywiadu na łamach „CANAL+” udzielił Josue. Portugalczyk odpowiedział na pytanie odnośnie jego przeszłości. W swojej wypowiedzi zawodnik nie złożył żadnej pewnej deklaracji.
W poniedziałkowe popołudnie Górnik Zabrze podejmował na własnym obiekcie Legię Warszawa. Potyczka zakończyła się zwycięstwem Legionistów. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Pekhart, Kapustka i Josue. Jedyne trafienie dla Górnika zanotował Ennali.

Po meczu przed kamerami „CANAL+” pojawił się Josue. Portugalczyk wypowiedział się m.in. na temat swojej przyszłości. Przypomnijmy, że obecny kontrakt Josue obowiązuje tylko do końca tego sezonu. Żadna ze stron nie zakomunikowała jeszcze decyzji odnośnie ewentualnego kontynuowania współpracy.
Josue został zapytany, czy w lipcu nadal będzie zawodnikiem Legii. Portugalczyk nie odpowiedział na to pytanie wprost. Przekazał jednak, że do pozostania w klubie potrzebny jest szacunek wszystkich osób wokół. Zasugerował także, że nie każdy go docenia.

– Czy w lipcu nadal będę piłkarzem Wojskowych? Moje życzenia zna moja rodzina. W tym roku moje marzenia się nie spełnią, bo to nie ode mnie zależy. Żeby zostać w jednym miejscu, musisz czuć szacunek od – jakby to powiedzieć – wszystkich ludzi. Czasami mam wrażenie, że niektórzy nie doceniają tego, co robię – stwierdził Josue.

– Nie wiem co mnie czeka, czy zostanę w Legii. Jeśli odejdę, to będę dumny z tego, co osiągnąłem w tym klubie. To nie ode mnie zależy, jaka mnie czeka przyszłość. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że nadal będę grał w piłkę – uzupełnił Portugalczyk.

Michał Budzich

Dodaj komentarz