Chwile grozy we Francji! Piłkarz grozi samobójstwem

Dramatyczna sytuacja we Francji! Profesjonalny piłkarz stoi na moście i grozi samobójstwem! Służby prowadzą z nim negocjacje.

Francuskie media donoszą o drastycznej sytuacji, która ma miejsce na wiadukcie Magnan w Nicei. Według doniesień jeden z piłkarzy stanął 100 metrów nad przepaścią i grozi popełnieniem samobójstwa. Na miejscu pojawiła się już policja i straż pożarna. Obecnie prowadzone są negocjacje z zawodnikiem, mające na celu załagodzenie sytuacji.

Jak donosi „France Bleu Azur”, tym piłkarzem ma być Alexis Beka Beka. Według informacji przewijających się w mediach powodem takiego zachowania francuskiego piłkarza ma być jego ostatnie rozstanie z dziewczyną. Na miejscu pojawił się już klubowy psycholog. Kilku graczy OGC Nice pojawiło się na miejscu i poprosili oni o przybycie byłą dziewczynę Alexisa.

Alexis Beka Beka jest obecnie piłkarzem OGC Nice. 22-latek trafił do tego klubu w 2022 roku. Wcześniej reprezentował barwy Lokomotiwu Moskwa i SM Caen.

Aktualizacja:

Alexis zdecydował się zejść z mostu. Akcja służb została zakończona powodzeniem. Piłkarzowi nie zagraża już niebezpieczeństwo.


źródło: Get French Football News, France Bleu Azur, RMC Sport

Michał Budzich