Cały świat zachwyca się Lewandowskim! Pogratulowali mu nawet…

W ubiegłym sezonie Bayern Monachium wygrał wszystko, co tylko się dało. Duży wkład w końcowy sukces miał Robert Lewandowski, który nie może opędzić się teraz od pochwał.

W sezonie 2019/2020 Bayern Monachium był nie do zatrzymania. Bawarczycy zdobyli Puchar Niemiec, wygrali Bundesligę, a do tego odnieśli końcowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów, po drodze ogrywając Barcelonę aż 8:2! Duży wkład w ten sukces miał Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski jako pierwszy piłkarz w historii został samodzielnym królem strzelców we wszystkich rozgrywkach w jednym sezonie.

Gratulacje Bawarczykom składa cały świat, w tym m.in. Metallica. Legendarny zespół docenił na swoim Twitterze cały zespół, a w szczególności Gnabry’ego i Lewandowskiego.

Gratulacje dla Bayernu za zdobycie potrójnej korony w tym sezonie oraz dla Lewandowskiego i Gnabry’ego za stanie się historią Ligi Mistrzów. Powodzenia w nadchodzącym sezonie Bundesligi – przekazała Metallica

Skąd takie zainteresowanie u Metallici? Bundesliga na swoim profilu na Twitterze udostępniła filmik z bramkami Gnabry’ego i Lewandowskiego. W tle możemy usłyszeć jedną z najpopularniejszych piosenek amerykańskiego zespołu – Enter Sandman. Bundesliga oznaczyła w poście Metallicę, która szybko zareagowała.

Kacper Polaczyk