Były włoski piłkarz w ciepłych słowach o Miliku. „Był najlepszym piłkarzem na tej pozycji w lidze włoskiej”

Arkadiusz Milik zmienił Neapol na Marsylię. Fabrizio Ravanelli wypowiedział się w ciepłych słowach o polskim zawodniku w rozmowie z  Telefoot. Włoch w wywiadzie rozpłynął się nad Milikiem mówiąc, że… był najlepszym napastnikiem w Serie A.

Ciepłe słowa legendy Juve

Arkadiusz Milik zadebiutował w sobotę w meczu z AS Monaco. Polak otrzymał od trenera nieco ponad 30 minut gry. W ciepłych słowach o polskim napastniku wypowiedział się były włoski piłkarz, Fabrizio Ravanelli. Według niego w lidze francuskiej nie ma drugiego takiego napastnika jak Arkadiusz Milik.

– W całej Ligue 1 nie ma drugiego takiego środkowego napastnika, jak Arkadiusz Milik, nawet w PSG czy Lyonie. Był najlepszym piłkarzem na tej pozycji w lidze włoskiej – cytuje Włocha portal meczyki.pl.

W następnej kolejce Ligue 1 Marsylia zmierzy się u siebie z Rennes. Nie wiadomo jednak, czy Arkadiusz Milik wystąpi w tym spotkaniu od pierwszej minuty. Według trenera ekipy z południa Francji Polak potrzebuje jeszcze kilku jednostek treningowych, by być gotowym na większą intensywność.

Źródło: Telefoot, Meczyki.pl