Były piłkarz Lecha Poznań uderza w Mariusza Rumaka. „Grają tak obrzydliwie, że słońce w Arizonie zaszło”

Dariusz Formella skomentował na Twitterze konferencję prasową Mariusza Rumaka po meczu z Puszczą Niepołomice. – Chłop ma najlepszą kadrę w lidze, przeciwko Puszczy grają tak obrzydliwie, że słońce w Arizonie zaszło – napisał.

W sobotę Lech Poznań rozgrywał wyjazdowe spotkanie z Puszczą Niepołomice. Ku zaskoczeniu wielu kibiców Ekstraklasy zwycięsko z tego starcia wyszła Puszcza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Niepołomic wynikiem 2:1.
Krytyka

Po meczu na Lech Poznań spadła ogromna fala krytyki ze strony kibiców Kolejorza. Największym winą za ostatnią słabą formę Lecha obarczono Mariusza Rumaka. W mediach społecznościowych pojawiła się masa negatywnych komentarzy w kierunku 46-letniego trenera.

Konferencja Rumaka

Tuż po zakończeniu meczu Mariusz Rumak pojawił się na konferencji prasowej. Niestety, ale trener Kolejorza nie wypadł na niej najlepiej. Wybrane fragmenty na Twitterze opublikował Hubert Michnowicz.

Mariusz Rumak mówił m.in. o tym, że jego zespół swoim sobotnim występem zawiódł wszystkich. Został także zapytany o jego pomeczową rozmowę z kibicami. Odpowiedział, że to, co się tam wydarzyło, powinno zostać między nimi. Następnie powiedział, że Lech nadal będzie walczył o mistrzostwo Polski, po czym niejako sobie zaprzeczył, mówiąc, że taka gra, jak w meczu z Puszczą, nie pozwoli na wygranie mistrzostwa.
Komentarz Formelli

Na powyższe wideo odpowiedział były podopieczny Mariusza Rumaka, Dariusz Formella. Były piłkarz Lecha nie ważył słów i skrytykował konferencję trenera Rumaka.

Michał Budzich

Dodaj komentarz