Boniek znowu śmieje się z Najmana! „Gratulacje dla żony”

Zbigniew Boniek znany jest ze swojej dużej aktywności na Twitterze. Wczoraj prezes PZPNu skomentował polityczny filmik Marcina Najmana, przy okazji trochę go drażniąc.

Zbigniew Boniek stwierdził, że odrobina śmiechu nikomu nie zaszkodziła, zwłaszcza jeżeli chodzi o uszczypliwości w stronę Marcina Najmana. Gdy El Testosteron był gościem Hejt Parku, prezes PZPNu jako pierwszy dodzwonił się do studia. 

Widzę, żeście się spóźnili z programem dwie minuty. Jakby się pan spóźnił dwie minuty na ostatnią walkę, to by było lepiej. Już byłoby po walce – zażartował Boniek

Marcin Najman wczoraj na swoim Twitterze opublikował filmik, w którym apelował o brak dyskusji rodzinnych przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Moi drodzy, mam do Was wielką prośbę. Nie awanturujcie się między sobą, jeśli nie popieracie tego samego kandydata. Jeśli ktoś ma inne zdanie niż mieszkaniec osiedla, sąsiad czy domownik – robi się taka afera… Byłem świadkiem takich rozmów. Każdy ma prawo głosować na tego, kto mu się podoba. Moja żona głosuje inaczej niż ja i nie mam z tym żadnego kłopotu – mówi pięściarz na nagraniu

Boniek nie mógł odpuścić okazji, aby przy tej okazji również nie wbić szpilki El Testosteronowi.

Kacper Polaczyk