Boniek ocenił film o Lewandowskim. „Byłby jeszcze lepszy, gdyby został zrobiony po karierze”

 

Zbigniew Boniek wypowiedział się na temat filmu o Robercie Lewandowskim. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej stwierdził, że lepiej byłoby, gdyby produkcja została stworzona po karierze.

Premiera filmu o „Lewym” i odczucia Bońka

We wtorek odbyła się premiera filmu „Lewandowski Nieznany”. Na wydarzeniu w Warszawie pojawili się dziennikarze i znane osobistości ze świata sportu – między innymi prezes FC Barcelony, Joan Laporta.

Nowy kandydat do rozegrania sparingu z Polską. Silna drużyna z Ameryki chętna do gry [CZYTAJ]

Zbigniew Boniek na antenie „Prawdy Futbolu” ocenił film o kapitanie reprezentacji Polski. Wiceprezes UEFA uważa, że produkcja byłaby lepsza, gdyby wyszła po karierze Lewandowskiego.

– Uważam, że taki film byłby jeszcze lepszy, gdyby został zrobiony po karierze. Jeszcze wiele może się zdarzyć – może wygrać Champions League, KMŚ, pojechać na mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy… Jeszcze jest dużo przed nim. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które były na tym filmie i przekaz jest absolutnie pozytywny. Trudno zresztą, żeby nie był on pozytywny, skoro Robert jest właśnie taką jednostką – powiedział Zbigniew Boniek.

Źródło: Prawda Futbolu