Boniek, Cash i inni reagują na zwolnienie Kuby Kwiatkowskiego. „Będzie nam Ciebie brakowało” [REAKCJE]

Jakub Kwiatkowski ma pożegnać się z pracą w Polskim Związku Piłki Nożnej, taką informację przekazali polscy dziennikarze. W sieci pojawiło się wiele komentarzy w tej sprawie. Głos zabrali chociażby Zbigniew Boniek, czy też Matty Cash.
Po 10 latach pracy Jakub Kwiatkowski ma opuścić Polski Związek Piłki Nożnej. 46-latek pełnił funkcję rzecznika prasowego federacji, a także dyrektora pierwszej reprezentacji. Polscy dziennikarze jak m.in. Mateusz Borek, Tomasz Włodarczyk, czy Maciej Wąsowski przekazali dziś, że wkrótce Kwiatkowski ma opuścić szeregi polskiej federacji. Na oficjalny komunikat musimy jednak niestety poczekać.
W sieci szybko pojawiły się komentarze w tej sprawie. Zdanie w tej kwestii są mocno podzielone. Jedni są zadowoleni z tej zmiany, a drudzy są nią rozczarowani. Za pracę w PZPN podziękował mu były prezes, Zbigniew Boniek.
Kubie Kwiatkowskiemu podziękował także Matty Cash. To w dużej mierze dzięki pomocy Kwiatkowskiego Cash uzyskał polski paszport i trafił do reprezentacji Polski.
Głos w tej sprawie zabrali także dziennikarze, czy kibice. Zebraliśmy kilka wpisów w tym temacie, które pojawiły się na Twitterze.

Michał Budzich