Błaszczykowski we freak fightach? „Nie przemawia to do mnie”

Jakub Błaszczykowski wziął udział w programie „Oko w oko” na antenie TVP Sport. Były reprezentant Polski wypowiedział się na temat potencjalnego występu na jednej z gal freak fightowych.

 

Błaszczykowski we freak fightach?

W ostatnich miesiącach do federacji freak fightowych dołączyło kilku byłych piłkarzy. W oktagonie zawalczyli już m.in. Tomasz Hajto, Błażej Augustyn, Jakub Wawrzyniak, Jakub Kosecki czy Piotr Świerczewski.

 

Jakub Błaszczykowski w rozmowie z TVP Sport przyznał, że nie widzi się we wspomnianym sporcie. Były reprezentant Polski zadeklarował jednak, że mógłby się znaleźć w narożniku podczas ewentualnego starcia z udziałem Marcina Wasilewskiego.

 

– Śmieję się cały czas z Marcinem Wasilewskim, że jedyne, na co pójdę, to gdy on się zgodzi walczyć, a ja będę w jego narożniku. Będę mu wodę podawał – powiedział „Kuba”.

Negatywny aspekt

Jakub Błaszczykowski przyznał również, że nie do końca odpowiada mu styl napędzania zainteresowania na wspomniane gale. Według byłego reprezentanta Polski poziom dyskusji nie jest na najlepszym poziomie.

 

– Nie przemawia do mnie to, jaki jest poziom dyskusji przed galą. Wiem, że to jest potrzebne i nakręca do walki, natomiast może to świadczyć o tym, w jaką stronę idziemy jako społeczeństwo. Zauważam też inną niebezpieczną rzecz. Wypełniamy jakąś niszę, ale dajemy przykład młodzieży, że nie musisz trenować tego sportu, a i tak być w nim gwiazdą i dużo zarobić – dodał.

Źródło: TVP Sport