Besiktas rozwiązał kontrakt ze swoim piłkarzem. Powód? Konto w aplikacji randkowej

Besiktas rozwiązał kontrakt ze swoim piłkarzem za porozumieniem stron. Jak można przeczytać w mediach, rzekomym powodem takiej decyzji miało być założenie profilu przez piłkarza w jednej z aplikacji randkowych.
W poniedziałkowe popołudnie Besiktas poinformował o rozwiązaniu kontraktu z jednym ze swoich piłkarzy. Tym zawodnikiem był Emirhan Delibas. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
W mediach społecznościowych zaczęły dziś krążyć zrzuty ekranu z Emirhanem Delibasem w roli głównej. Na zdjęciach był widoczny profil zawodnika w jednej z aplikacji randkowych. To też miał być powód zakończenia jego gry w Besiktasie. Czytając komentarze pod komunikatem Besiktasu, można odnieść wrażenie, że sympatycy tego klubu są bardzo zadowoleni z podjęcia takiej decyzji. Część uznała takie zachowanie piłkarza jako nieposzanowanie barw klubowych.
Emirhan Delibas jest wychowankiem Besiktasu. W pierwszym zespole tego klubu rozegrał 2 oficjalne mecze. W przeszłości występował w młodzieżowych reprezentacjach Turcji. Obecnie ma 21 lat i zobaczymy, co przyniesie mu czas.
Michał Budzich