Bereszyński zmieni klub? Klub z Wielkiej Brytanii zainteresowany Polakiem

Według portalu dailyrecord.co.uk, Bartosz Bereszyński może zmienić Genuę na Glasgow. Polakiem bowiem zainteresowany jest tamtejszy Celtic.

Szkockie media mówią o byłym zawodniku Legii Warszawa, że jest wszechstronnym obrońcą. Twierdzą również, że dzięki ogromnemu doświadczeniu w Lidze Europy może być wzmocnieniem zespołu Neila Lennona.

Trener mistrza Szkocji, Neil Lennon chce wzmocnić skład zespołu przed zamknięciem okna transferowego. Mistrz Szkocji zapisał na liście życzeń postać Bartosza Bereszyńskiego, który miałby pomóc zespołowi w europejskich rozgrywkach.

Celtic szuka prawego obrońcy, bowiem na tej pozycji mają tylko Jeremiego Frimponga i Hatemę Abda Elhameda. Pozyskanie „Beresia” wzmocniłoby rywalizację w zespole, a sam Bereszyński może grać jeszcze na pozycji lewego lub środkowego obrońcy. To kolejny argument, który przemawia za Bereszyńskim wśród skautów Celticu.

Oprócz mistrz Szkocji, Polakiem interesuje się również Southampton i Bournemouth. Bereszyński zagrał w poprzednim sezonie w 29. spotkaniach w barwach Sampdorii we wszystkich rozgrywkach. We włoskim klubie gra od 2017 roku, kiedy to przeszedł tam z Legii Warszawa za ok. 2 miliony euro.