Bartosz Salamon przejechał się po Przeglądzie Sportowym. „Kompromitacja całej redakcji”

Lech Poznań bezbramkowo zremisował w wyjazdowym meczu z Bodo/Glimt w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Po spotkaniu na stronie internetowej Przeglądu Sportowego pojawił się artykuł krytykujący grę Kolejorza. Marek Wawrzynowski dość mocno skomentował występ mistrzów Polski, na co zareagował Bartosz Salamon.

Lech krytykowany przez Przegląd Sportowy po meczu z Bodo/Glimt

Lech Poznań wykonał cel minimum i nie przegrał z Bodo/Glimt w wyjazdowym meczu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Nie wszystkim jednak spodobała się defensywna postawa Kolejorza. Przegląd Sportowy przejechał się po występie mistrzów Polski.

– Lech Poznań zagrał mecz niegodny mistrza Polski. Żenada, kompromitacja. A wynik niezły – zatytułowano tekst po spotkaniu.

Artykuł wywołał sporo emocji wśród opinii publicznej. Oprócz reakcji dziennikarzy i kibiców Lecha Poznań na tekst zareagował Grzegorz Krychowiak (więcej TUTAJ) i Bartosz Salamon. Drugi z wymienionych stwierdził, że nadanie takiego tytułu to kompromitacja zasłużonej redakcji.

– Gdyby to był tekst reklamowany nazwiskiem autora, to bym zaakceptował, bo każdy ma prawo do własnej opinii, ale fakt, że Przegląd Sportowy pozwalana na wybranie takiego tytułu jest żenadą i kompromitacją całej redakcji, tak słynnej i zasłużonej firmy – napisał Bartosz Salamon na Twitterze.

Marek Wawrzynowski pod postem Bartosza Salamona dał znać piłkarzowi, że to jego tekst, co jest widoczne po wejściu w link.

– Tekstu nawet nie otworzyłem, przeczytałem tytuł i ochota przeszła, widzę tutaj tylko Przegląd Sportowy, dobrze Pan wie, o co mi chodzi – odpowiedział obrońca Lecha Poznań.

Mieszane oceny występu Lewandowskiego. „Stracił inspirację. Brakowało kontroli” [CZYTAJ]

Źródło: Twitter