Bartosz Bereszyński może opuścić Sampdorię. Polak otrzymał ofertę z Bliskiego Wschodu

Jeszcze tego lata Bartosz Bereszyński może zmienić klub. Polski piłkarz miał otrzymać lukratywną propozycję z Bliskiego Wschodu.

Bartosz Bereszyński jest piłkarzem Sampdorii Genua od stycznia 2017 roku. Polak przeniósł się do Włoch z Legii Warszawa za 1,8 miliona euro. Jego obecny kontrakt obowiązuje do 2025 roku.

Ostatni sezon Bartosz Bereszyński dokończył w SSC Napoli. Polak został wypożyczony do Neapolu na rundę wiosenną. Mimo że nie był kluczową postacią neapolitańskiego klubu, to do swojej gabloty z trofeami dopisał mistrzostwo Włoch.

Zdecydowanie gorzej poszło jednak Sampdorii, która w ostatnim sezonie spadła z Serie A. W związku z tym klub musiał się pozbyć kilku dobrze zarabiających piłkarzy. I tak z klubem pożegnali się chociażby Filip Djuricic, Antonio Candreva, czy Jeison Murillo. Kolejny może być Bartosz Bereszyński.

Jak informuje portal SampNews24, Bartosz Bereszyński może zmienić klub jeszcze tego lata. Jak czytamy, Polak miał otrzymać propozycję z Bliskiego Wschodu. Oferty transferu nie otrzymała – póki co – Sampdoria. Można się domyślać, że chodzi o klub z Arabii Saudyjskiej lub z Kataru. Piłkarz ma analizować ofertę. Portal podkreśla, że Bartek jest mocno przywiązany do klubu.


źródło: SampNews24

Michał Budzich