Barcelona doceniła popisy Lewandowskiego. „Jest na fali i on o tym wie” [WIDEO]

Robert Lewandowski wrócił do formy sprzed wielu miesięcy. Oficjalne konto FC Barcelony w mediach społecznościowych opublikowało popisy Polaka na jednym z treningów. Administratorzy podkreślili jego powrót formy i docenili sztuczki kapitana Biało-Czerwonych.

 

„Lewy” czaruje na treningu

 

Forma Roberta Lewandowskiego po Mistrzostwach Świata w Katarze znacząco spadła. Kapitan reprezentacji Polski wyglądał na sfrustrowanego i nie radził sobie najlepiej na hiszpańskich boiskach. Na szczęście napastnik FC Barcelony w 2024 roku wrócił do dobrej dyspozycji.

 

Polski snajper odzyskał pewność siebie na boisku i notuje bardzo dobre liczby. W 2024 roku Robert Lewandowski strzelił dziewięć bramek w trzynastu spotkaniach. Doświadczony piłkarz z pewnością czuje się teraz swobodniej, o czym również mogą świadczyć jego popisy na treningu.

Konto FC Barcelony w mediach społecznościowych opublikowało Roberta Lewandowskiego wykonującego sztuczki podczas jednej z sesji przed meczem z Getafe. Administratorzy dodali pochlebny podpis w kierunku kapitana Biało-Czerwonych, świadczący o jego świetniej dyspozycji.

 

– Jest na fali i on o tym wie – czytamy we wpisie FC Barcelony na Twitterze.

Mecz FC Barcelony z Getafe zaplanowano na sobotę 24 lutego. Mecz odbędzie się o 16:15 w stolicy Katalonii.

Źródło: Twitter, FC Barcelona