Awans Lecha, klęska Legii. Tak zareagowali internauci!

Z pewnością mieszane uczucia pojawiają się u polskich kibiców po dzisiejszych meczach o Ligę Europy. Na początku pojawiła się radość i euforia po zwycięstwie Lecha, a następnie przyszło nam przełączyć kanał na mecz Legii. Jak na wyniki polskich klubów zareagowali polscy kibice? Zapraszamy na przegląd najciekawszych tweetów.

Po meczu Lecha:

Dzisiejszy wieczór rozpoczął się naprawdę dobrze! Lech Poznań narzucił swój styl w starciu Charleroi i, pomimo niepewnej gry w obronie, wygrał pierwszą połowę 2:0. Goręcej zrobiło się w drugiej połowie, gdy Belgowie otrzymali rzut karny, a kilka minut później strzelili na 2:1. Emocje spotęgowała czerwona kartka dla Satki, przez którą do końca drżeliśmy o wynik spotkania.

Z pewnością kluczowa dla przebiegu meczu okazała się interwencja Filipa Bednarka. 28-letni bramkarz uratował swoją drużynę Lecha, jak obronił rzut karny w 51. minucie meczu.

Nie zabrakło również braku wykończenia w kluczowych sytuacjach tak jak ta w doliczonym czasie gry. Na szczęście nie miało to wpływu na końcowy wynik spotkania…

Reakcje nt. meczu Legii na kolejnej stronie.

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Następne »