Arkadiusz Onyszko odleciał! Na jego Twitterze dzieją się ciekawe rzeczy…

Arkadiusz Onyszko coraz częściej pojawia się w internecie. Były bramkarz reprezentacji Polski broni na Twitterze Jerzego Brzęczka oraz wyznaje miłość… Krzysztofowi Stanowskiemu.

Kilka dni temu Arkadiusz Onyszko udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Jerzego Brzęczka. Emerytowany bramkarz bronił selekcjonera reprezentacji po przegranym meczu z Holandią. Uważa, że Brzęczek wprowadza zachodnie myślenie do kadry.

Spędził w Austrii kawał życia, przesiąkł inną mentalnością. Mówi jak oni. Czyli nie skupiamy się na negatywach, wyłapujemy pozytywy. To typowe zachodnie myślenie. Moim zdaniem odpowiednie. Dla Jurka zderzenie z polską krytyką jest mocne, bo w Austrii do niej nie przywykł, (…) Niestety, ale jesteśmy narodem nastawionym na krytykę. Tylko szukamy błędów i robimy sobie z nich jaja. Zaraz są memy, hejt, jedna wielka szydera. – powiedział Onyszko dla WP Sportowe Fakty

Po wczorajszym meczu wygranym przez naszą kadrę 2-1 Arkadiusz Onyszko zamieścił na swoim profilu wpis, gdzie wszyscy hejterzy mieli przeprosić Jerzego Brzęczka za swoje wcześniejsze zachowanie.

Rano Arkadiusz Onyszko ogłosił całemu światu, że jakiś czas temu zostali z Krzysztofem Stanowskim… parą! Właściciel portalu Weszło wydawał się zdziwiony, jakby dopiero teraz się o tym dowiedział.

Kacper Polaczyk