Arkadiusz Milik zaoferowany klubowi z Ligi Europy. Może stworzyć duet z innym Polakiem!

Arkadiusz Milik jest w tym sezonie głównie rezerwowym w Juventusie. Sytuacja Polaka może się jednak wkrótce zmienić. Tureckie media łączą 29-latka z Fenerbahce, w którym obecnie występuje Sebastian Szymański. 
Bieżący sezon nie jest dla Milika najlepszy. Snajper ma na koncie zaledwie dwa gole i jedną asystę po siedemnastu występach w Serie A. Massimiliano Allegrii zazwyczaj sadza 29-latka na ławce i wpuszcza go na końcówki meczów.

Duet w Turcji?

Mimo to zdaje się, że 72-krotny reprezentant Polski ma dość stabilną pozycję w Juventusie. Tym ciekawsze zdają się wieści, jakie pojawiły się w tureckich mediach. Portal „Enganche Sport” twierdzi, że Milik został zaoferowany Fenerbahce. Nie wiadomo jednak, jaka kwota potencjalnego transferu wchodziłaby w grę.
Sam Milik w Stambule mógłby pewnie liczyć na sporo występów, choć w hierarchii wyżej byłby zapewne Edin Dżeko – obecnie pierwszy napastnik Fener. Zmiennikiem Bośniaka jest natomiast Michy Batshuayi, który strzelił w tym sezonie 8 goli, licząc ligę i europejskie puchary.

Gdyby przenosiny Milika do Fenerbahce stały się faktem, to spotkałby się tam z innym Polakiem – Sebastianem Szymańskim. Były piłkarz Legii czy Feyenoordu jest obecnie jedną z największych gwiazd zespołu.

1 komentarz do “Arkadiusz Milik zaoferowany klubowi z Ligi Europy. Może stworzyć duet z innym Polakiem!”

  1. Pierwszy raz czytam artykuł z tej strony więc nie wiem jak tu jest z błędami ale mam nadzieję że czytacie swoje artykuły i sprawdzacie informacje w ich zawarte czego na pewno nie zrobiliście tutaj bo fenerbahce nie gra w lidze Europy tylko Konferencji

Możliwość komentowania została wyłączona.