Antonio Cassano zdradził przyczyny nadwagi w Realu Madryt. „W siedem miesięcy przytyłem 14 kilogramów, to było obrzydliwe”

Antonio Cassano w trakcie przygody z Realem Madryt miał problemy z wagą. Okazało się, że było to również spowodowane przez ówczesnego sponsora klubu.

Brak stabilności

Włoch przyznał na łamach gazety Marca, że w trakcie kariery miał problemy z utrzymaniem wagi. Podczas pobytu w Realu Madryt pierw schudł 12 kilogramów, by później przytyć 14.

– W Madrycie zaraz po przyjeździe zrzuciłem 12 kilogramów. Potem przybył Fabio Cannavaro i wszystkie problemy wróciły. Jednym ze sponsorów Realu Madryt została wtedy Nutella. Co miesiąc dostawaliśmy pięć kilogramów ich produktu – opowiedział były włoski pilkarz.

– Kiedy przyjechał Fabio Capello, strzeliłem dwa gole w dwóch meczach i czułem się jak król świata. Potem zmienił mnie w pierwszej połowie meczu z Lyonem, pokłóciłem się z nim. Odsunął mnie od drużyny – cytuje Cassano portal meczyki.pl.

Obżerał się Nutellą

– W siedem miesięcy przytyłem wówczas o 14 kilogramów. Jadłem Nutellę bezpośrednio ze słoika, łyżkami, i nie obchodziło mnie to. To było obrzydliwe – podsumował 38-latek. 

Antonio Cassano w trakcie swojej kariery reprezentował barwy takich klubów jak: AS Roma, Real Madryt, AC Milan czy Inter. W październiku 2018 roku zakończył piłkarską karierę.

Źródło: Marca, Meczyki.pl