ANSA: Luis Suarez znał odpowiedzi na wszystkie pytania jeszcze przed testem

Agencja ANSA poinformowała, że podczas egzaminu z języka włoskiego, który przechodził ostatnio Luis Suarez doszło do nieprawidłowości.

Napastnik FC Barcelony chciał zdobyć obywatelstwo Włoch i dlatego przystąpił do egzaminu językowego. Przypomnijmy, że żoną Urugwajczyka jest Włoszka. Zdobycie włoskiego paszportu przez napastnika miało pomóc mu w transferze do Juventusu.

Test podobno zakończył się sukcesem dla Suareza, jednak nie otrzyma on obywatelstwa przed końcem okienka transferowego. Taka sytuacja zamknęła temat potencjalnego transferu Urugwajczyka do Turynu. Zamiast jego sprowadzono do Starej Damy Alvaro Moratę, który dzisiaj zameldował się na testach medycznych.

Teraz ANSA donosi, że egzamin był oszustwem. Według korpusu straży finansowej Suárez znał odpowiedzi na wszystkie pytania. Wynik testu podobno był uzgodniony jeszcze przed jego rozpoczęciem. Odpowiednie organy będą zajmować się tą sprawą.

Karuzela transferowa nabiera takiego tempa, że nie można wykluczyć transferu Luisa Suareza do Atletico Madryt w celu zastąpienia Alvaro Moraty.