Afera biletowa w PZPN! Dzieci nie otrzymały obiecanych wejściówek

Kolejny tydzień, kolejna afera wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem poszkodowane zostały dzieci, które nie otrzymały obiecanych wcześniej biletów. W aferę zamieszany jest również Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski podczas wrześniowego zgrupowania. Wczoraj Polacy pokonali Wyspy Owcze 2:0. Obie bramki zdobył Robert Lewandowski. Pomimo wcześniejszych problemów ze sprzedażą biletów Stadion Narodowy wypełnił się niemal w całości.

Sprzedaż biletów na mecz Polska-Wyspy Owcze od samego początku nie szła najlepiej, co było efektem licznych afer w polskiej piłce a także kompromitującej porażki w czerwcu z Mołdawią. W obawie o to, że nie uda się wypełnić Stadionu Narodowego PZPN postanowił rozdać bilety na omawiane spotkanie dzieciom z różnych akademii piłkarskich. Zgodnie z planem każda z drużyn miała otrzymać po 30 biletów. Niestety, nie każdy z klubów otrzymał obiecane wcześniej wejściówki.

Według oficjalnych komunikatów PZPN miał przekazać MZPN-owi wszystkie obiecane bilety. Niestety, nie każda akademia je dostała. W dniu meczu niektóre kluby, które miały obiecane wejściówki, otrzymały wiadomość, że jednak ich… nie dostaną. Jednym z poszkodowanych klubów okazał się chociażby Orzeł Wierzbica, który otrzymał informację o braku dostępnych biletów godzinę przed wyjazdem na mecz.

Oficjalny komunikat dzień po meczu wydał PZPN. Jak czytamy w oświadczeniu, krajowa federacja miała przekazać wszystkie zamówione bilety w ręce MZPN-u. PZPN zakomunikował, że zaistniała sytuacja była wynikiem błędu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

PZPN zapowiedział jednak rekompensatę dla poszkodowanych dzieci. Ci, którzy pomimo wcześniejszych deklaracji nie otrzymali biletów na mecz z Wyspami Owczymi, zostaną zaproszeni na mecz z Mołdawią. Ten odbędzie się już w październiku.

Krótki komunikat zamieścił także sam Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Niestety, nie poznaliśmy żadnych nowych szczegółów w tej sprawie. Zarząd przeprosił za zaistniałą sytuację.

Michał Budzich

3 komentarze do “Afera biletowa w PZPN! Dzieci nie otrzymały obiecanych wejściówek”

  1. It’s actually a great and useful piece of information. I
    am satisfied that you just shared this helpful
    information with us. Please stay us up to date like this.

    Thanks for sharing.

  2. Sign up with promo code 1xBet and get a €/$130 bonus. Play sports betting, virtual sports and casino. valid throughout 2023. 1xBet is offering a $130 welcome bonus to new customers. To receive the bonus, you must register on the 1xBet website, deposit into your account and confirm your right to receive the bonus. promo code for 1x bet The bonus will then be automatically credited to the player’s account. Thanks to the bonus code, the player’s chances are instantly increased by 130%. Additional bonuses offered under the same conditions that apply to the main package bonus must be earned.

Możliwość komentowania została wyłączona.