5 porażek Wisły Płock w tym roku. Kibic dosadnie przekazał to trenerowi [WIDEO]

W 2023 roku Wisła Płock zanotowała komplet 5 porażek w PKO BP Ekstraklasie. Przed środowym meczem z Wartą Poznań kibic Wisły Płock postanowił dosadnie przekazać do trenerowi, Pavolowi Stano.

Wisła Płock znakomicie rozpoczęła sezon 2022/2023. W pierwszej kolejce Nafciarze wysoko pokonali Lechię Gdańsk 3:0, dzięki czemu wskoczyli na fotel lidera rozgrywek ligowych. Prowadzenia w Ekstraklasie Wisła Płock nie oddała aż do 9. kolejki. Na podium płocczanie utrzymywali się do 14. kolejki. Potem nastąpił jednak ogromny regres.

Kryzys Wisły Płock

W dołek Wisła wpadła jeszcze w ubiegłym roku. Apogeum osiągnęła jednak po przerwie zimowej. W 2023 roku Nafciarze rozegrali 5 spotkań w Ekstraklasie. Wszystkie kończyły się ich porażkami. W związku z tym Wisła spadła już na 9. miejsce w tabeli.

Rozmowa trenera z kibicami

Na środę został zaplanowany zaległy mecz Wisły Płock z Wartą Poznań. Przed rozpoczęciem spotkania trener Nafciarzy, Pavol Stano, wdał się w rozmowę z kilkoma kibicami swojego zespołu. Jeden z nich wyraźnie dał mu do zrozumienia, że nie jest zadowolony z postawy klubu. Kibic przypomniał trenerowi liczbę porażek Wisły w tym roku.

Michał Budzich