Wieteska o sprzeczce Slisza z Jędrzejczykiem. „Atmosfera w zespole jest bardzo dobra”

Legia Warszawa w czwartek przystąpi do spotkania z Leicester City w niespokojnej atmosferze. Mistrzowie Polski mają coraz gorszą sytuację w Lidze Europy (zwłaszcza po wygranej Spartaka), a w Ekstraklasie znajdują się w strefie spadkowej. Niedawno na boisku doszło do sprzeczki pomiędzy Arturem Jędrzejczykiem a Bartoszem Sliszem. Mateusz Wieteska zabrał głos ws. wydarzeń z meczu z Górnikiem Zabrze.

Wyjaśnienie sprzeczki

– W spotkaniu z Górnikiem doszło do pewnej sytuacji w związku z emocjami, które w nas buzują. Chłopaki wyjaśnili sobie pewne sprawy związane z wydarzeniami na boisku. Po meczu wszystko wróciło do normy. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, w drużynie nie ma konfliktów – zapewnił obrońca Legii Warszawa.

– W tym trudnym dla nas okresie musimy trzymać się razem jako drużyna i wspierać się na każdym kroku. Nie mogą między nami powstawać konflikty. Wzajemne wsparcie przyniesie efekty. W ostatnim meczu pokazaliśmy, że potrafimy grać, nie odnieśliśmy zwycięstwa, ale jesteśmy na dobrej drodze, by zmienić naszą sytuację – dodał Wieteska na konferencji prasowej przed meczem z Leicester City.

Mecz Leicester City – Legia Warszawa odbędzie się w czwartek 25 listopada o godzinie 21:00.

Źródło: WP Sportowe Fakty