Ukazał się przeciek wywiadu Messiego! Tym zamierza zaszokować Argentyńczyk?

27 grudnia ma się ukazać duży wywiad z Leo Messim. Argentyńczyk porusza w nim temat swojej przyszłości, jednak zapowiedziano, że usłyszymy coś szokującego. W poniedziałek dostaliśmy przedsmak tego, co ukaże się w przyszłą niedzielę na łamach „La Sexta”.

Sytuacja 33-latka ostatnimi czasy nie jest ciekawa. Przypomnijmy, że skrzydłowy chciał odejść latem z Barcelony, ale klub mu to uniemożliwił. Messi oznajmił wówczas w rozmowie z Goal.com, że zostaje w Katalonii i dalej będzie godnie nosić klubowe barwy.

Nie milkną echa

W ostatnim czasie znowu było głośno na temat odejścia kapitana Blaugrany. W dużej mierze spowodowała to wypowiedź Neymara, który wyznał, że marzy o ponownej grze z Messim. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Spekulacje podgrzał następnie sam Argentyńczyk. W głosowaniu na najlepszego piłkarza roku FIFA oddał głosy kolejno na Neymara, Mbappe i Lewandowskiego. Głosy oddane na najlepszego bramkarza ostatnich 12 miesięcy również są podejrzane. Tam z kolei na 1. miejscu umieścił Keylora Navasa.
Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Kłamstwa?

We fragmencie wywiadu z Evole’em dowiadujemy się jednak ciekawych rzeczy. Mianowicie Messi miał wyznać, że czuje się dobrze w Barcelonie i nie zamierza opuszczać klubu. Chciałby nawet przedłużyć kontrakt, który wygasa w czerwcu 2021 roku.

„Prawda jest taka, że ​​dzisiaj czuję się dobrze” – Miał powiedzieć 6-krotny zdobywca Złotej Piłki.

„To prawda, że ​​latem przeżywałem bardzo zły okres. To było wcześniej. Przez to, co wydarzyło się przed latem, przez to, jak skończył się sezon, burofax… Potem trochę przeciągnęłam na początku sezonu” – Kontynuował.

„Ale dzisiaj czuję się dobrze i mam ochotę walczyć na poważnie o wszystko. Wiem, że klub przeżywa trudny okres, na poziomie klubowym i drużynowym, i wszystko, co otacza Barcelonę staje się trudne, ale ja nie mogę się doczekać. Chcę walczyć o wszystkie tytuły” – Tak kończy się przeciek wywiadu.

To będzie ten szok?

Jak się okazuje, szok, na który wszyscy czekamy może okazać się czymś zupełnie innym. Czyżby szokująca miałaby być wiadomość, że 33-latek zostanie w klubie i przedłuży z nim kontrakt? Wszystkiego dowiemy się 27 grudnia, kiedy wywiad zostanie opublikowany.