Ujawniono szczegóły spotkania Fernando Santosa z Cezarym Kuleszą. Co dalej?

Zakończyło się spotkanie Cezarego Kuleszy z Fernando Santosem. Długa rozmowa „na szczycie” nie przyniosła nam konkretów. Kolejny spotkanie jeszcze w tym tygodniu.

Po zakończeniu zgrupowania reprezentacji Polski w mediach pojawiła się informacja o nadchodzącym spotkaniu Fernando Santosa z władzami PZPN. Rozmowa została zaplanowana na godzinę 10:00 we wtorek i w tym terminie też się odbyła. Po blisko dwóch godzinach spotkanie zostało zakończone. Niestety, PZPN nie przekazał żadnej oficjalnej informacji odnośnie spotkania. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk poinformował, że, póki co, nie zapadły żadne decyzje. Kolejne spotkanie ma się odbyć jeszcze w tym tygodniu.

Więcej informacji odnośnie przebiegu spotkania udzielił Piotr Koźmiński. Podczas rozmowy Fernando Santos miał zaprezentować swoją analizę obecnej sytuacji. Z kolei przedstawiciele PZPN mieli wyrazić swoje spostrzeżenia.

Nowe informacje odnośnie przyszłości Fernando Santosa przedstawił z kolei portal sport.tvp.pl. Zdaniem dziennikarzy tego serwisu Fernando Santos ma poprowadzić reprezentację Polski aż do końca eliminacji! Dopiero po zakończeniu meczów kwalifikacyjnych do EURO 2024 miałoby nastąpić rozstanie z portugalskim szkoleniowcem.


fot. Kacper Polaczyk

źródło: wp sportowe fakty, tvp sport

Michał Budzich