Transfer Wojciecha Szczęsnego na ostatniej prostej! Fabrizio Romano podał szczegóły

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie Wojciech Szczęsny nie będzie już grać w Juventusie. Polak ma przenieść się do Arabii Saudyjskiej, a konkretnie do Al-Nassr. Rozmowy między klubami weszły w decydującą fazę, a Fabrizio Romano ujawnił szczegóły dogadywanego kontraktu. 
Wojciech Szczęsny był jednym z bohaterów reprezentacji Polski w ostatnim meczu towarzyskim przed Euro 2024. Golkiper przez większość meczu był nieomylny i nie dał pokonać się Turkom. Uległ im jednak w końcu, choć straconego gola nie można zapisać na jego konto.

Obecnie 34-latek wraz z resztą kadry leci do Niemiec na Euro, gdzie już w niedzielę rozegra pierwszy mecz na turnieju z Holandią. Wiadomo już, że po mistrzostwach Szczęsny zamierza zakończyć karierę w kadrze. W karierze klubowej natomiast również nadchodzi pewna zmiana.

Dwuletni kontrakt

Od kilku dni pojawiają się w mediach informacje o rozmowach Polaka z Al-Nassr. Juventus ma nie mieć nic przeciwko sprzedaży bramkarza, tym bardziej że wykupi z Monzy Michele Di Gregorio. Teraz Fabrizio Romano podaje, że rozmowy w sprawie transferu Szczęsnego weszły w decydującą fazę.
Klub ma być bliski uzgodnienia z zawodnikiem szczegółów dwuletniego kontraktu. Wkrótce transakcja ma być już całkiem dopięta. Juventus otrzyma za Szczęsnego pięć milionów euro.

Dodaj komentarz